Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Marieke Felthaus
Voorzitter
+31 6 2417 0117
voorzitter@plankenkoorts.com

Suzanne van Zwol
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Jurgen Verlinden
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Marijke Meesters
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Sven Grootjen
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Minke van der Laan
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Sven PK SG

Busindeling 20/01:

 Golf: zee 10:30 vertrek

Piraat: binnenwater 8:30 vertrek

19/01/2022 - 22:25
PENICHE

PENICHE BOARDS

Alle peniche boards liggen in de chillruimte op Hs. Heb je je board nog niet opgehaald? Doe dit zsm, anders liggen ze binnenkort bij de gevonden voorwerpen!

11/01/2022 - 11:36
Sander

Ha, hier nog iemand interesse in gebruikte Ezzy zeta’s?
4.2 €100
5.0 €100
Modeljaar 2017/2018
Sanderdedoes&icloud.com

10/01/2022 - 16:28