Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Marieke Felthaus
Voorzitter
+31 6 2417 0117
voorzitter@plankenkoorts.com

Suzanne van Zwol
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Jurgen Verlinden
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Marijke Meesters
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Sven Grootjen
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Minke van der Laan
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Lisette PK 318

Iemand interesse in een dames wetsuit 3/2 maat 8, 25 euries? https://link.marktplaats.nl/m1868704195?utm_source=android_social&utm_content=vip&utm_medium=android_social&utm_campaign=socialbuttons_seller

29/07/2022 - 18:13
Jacob PK 222

Iemand een 80 a 90 liter wave plankje in de aanbieding?

Multivin
2015 of nieuwer

 

Let me know!

27/07/2022 - 23:17
Lex PKamernet

Heb jij altijd al in een leip PK-huis willen wonen waar maximaal gebeund wordt?

Nu is jouw kans om te wonen op de enige echte Azielaan!

Er komt een kamer beschikbaar van 9 m^2 voor 330 eu/maand onderhuur, van 1 september tot 1 februari. Degene die de kamer verhuurt, rondt in die periode zijn master af. Hierdoor is er een grote kans om door te stromen en voor onbepaalde tijd te wonen op Azie!

Geintereseerd? stuur mij een appje/belletje/mailtje. Mijn contactgegevens staan op smoelenboek!

 

27/07/2022 - 14:13