Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Marieke Felthaus
Voorzitter
+31 6 2417 0117
voorzitter@plankenkoorts.com

Suzanne van Zwol
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Jurgen Verlinden
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Marijke Meesters
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Sven Grootjen
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Minke van der Laan
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Beginnerskamp PKampering

Er zijn nog een paar plekken in de bussen die naar beginnerskamp gaan! Wil je meerijden? Stuur dan een appje naar 0628296114

De bus zal om 10:30 vertrekken vanaf HS!

14/10/2021 - 17:13
Lucas S

Hallo mensen, ik ben op zoek naar een 4.0 of 4.2 met vario-top. Ik heb de mijne helaas vernield. Als je van de jouwe af wil voor een redelijke prijs kun je me vinden via het Smoelenboek met Lucas S :) Cheers

13/10/2021 - 11:00
Josefien Schaft

Door de ALV is er vandaag geen schaft

12/10/2021 - 12:45